NÁKUPNÝ KOŠÍK 0 položky 0 €
PRI NÁKUPE NAD 100 € - DOPRAVA ZADARMO VRÁMCI SR !!!

Fjällräven Polar harmonogram

Pridal: user admin | datum 8. 4. 2013 | oko 1617Fjällräven polar deň prvýFjällräven polar deň druhýFjällräven polar deň tretíFjällräven polar deň štvrtýFjällräven polar deň piaty


Deň 1. Príchod

Účastníci dorazia do Štokholmu 8. apríla. 9. apríla sa presunú na Nórske pobrežie Atlantiku. Po dorazení všetkých účastníkov, budete môcť sledovať na našej stránke priebeh, videá, rozhovory, zážitky a mnoho ďalších zaujímavosti z podujatia Fjällräven Pollar.

 

Deň 2. Štart

10. Apríla je začiatok 330 kilometrového dobrodružstva. Účastníci budú prechádzať so psím záprahom cez veľkolepé scenérie v nehostinnom prostredí cez neplodnú tundru a zamrznuté jazerá. Tepolty môžu klesnúť až pod -20 stupňov.


Deň 3.

11.apríla je druhý deň Fjällräven Polar. Účastníci budú spať prvú noc vo voľnej prírode, možno v spoločnosti polárnej žiary. Po minuloročných skúsenostiach vzdialenosť, ktorú účastníci by mali denne prejsť je približne 70 km. Avšak, všetko závisí od veternostných a klimatických podmienok. Minulý rok bola extrémna zima so silným vetrom a účastníci prešli v tretí deň "len" 50 kilometrov.


Deň 4.

Účastníci boli skúšaní dva dni a dve noci a dúfajme, že si zvýšili svoje vedomosti o tom, ako sa pohybovať so psami v divokej prírode. Symbióza medzi človek a jeho štvornohým priateľom je počas tohto podujatia veľmi dôležitá.

 

Deň 5.

13. apríla je posledný deň Fjällräven Polar. Účastníci precestovali viac ako 330 km severne od polárneho kruhu. Čo sa naučili? Čo nato hovoria? Všetky ich postrehy Vám sprostredkujeme. 

 

blaguss.jpg of_trekland.jpg bubo.jpg

PODMIENKY

Doprava

Obchodné podmienky

Reklamačný poriadok

Ochrana osobných údajov

TREKLAND

O nás

Predajne Trekland

Zľavový systém

OSTATNÉ

Na stiahnutie

Veľkostné tabuľky

KONTAKT

Kontakt

INVERSE | enjoy in peace