NÁKUPNÝ KOŠÍK 0 položky 0 €
PRI NÁKUPE NAD 100 € - DOPRAVA ZADARMO VRÁMCI SR !!!

Nový Kånken Art

Pridal: user admin | datum 30. 6. 2020 | oko 3466

Tohtoročný Kånken Art sa bude niesť v znamení prírody. Nový, jedinečný, hravý vzor pre rok 2020 navrhla švédska ilustrátorka, umelkyňa a grafická dizajnérka Moa Hoff

Moa je odmalička veľkou milovníčkou prírody. Vzťah ku batohu Kånken si vytvorila už v detstve, keď ho nosila ako školskú tašku. Dnes ho nosia jej deti. Hlavnou inšpiráciou pri tvorbe kolekcie Kånken Art bola jej spomienka na horský výstup s otcom. Svieže farby a horské briezky sa preniesli aj do dizajnu tokto batohu. 

Od chvíle, kedy bol batoh Kånken v roku 1978 na severe Švédska uvedený na trh, sa jeho sláva rozšírila po celom svete a z praktickej školskej tašky sa stal parťák na cesty a každodenné nosenie. Rozpoznať ikonický design batohu trvá len zlomok sekundy. S projektom Kånken Art naštartoval Fjällräven vlnu spoluprác s nadanými, zaujímavými umelcami, ktorí dostali za úlohu výtvarne spracovať svoj vzťah k prírode.  Limitovaná edícia Kånken Art bude v predaji od začiatku júla 2020 a jeho kúpou prispejete na podporu Arctic Fox Initiative.

Arctic Fox Initiative vznikla ako podpora programov zameraných na pomoc prírode. Prvé tri projekty, ktoré iniciatíva v roku 2019 podporila, sú The Beach Clean Network Limited, Leave No Trace a Hej Främling! Tieto úžasné neziskové organizácie z Veľkej Británie, USA a Švédska dostali finančné prostriedky získané predajom produktov Fjällräven, predovšetkým z radu Kånken Art. 

blaguss.jpg of_trekland.jpg bubo.jpg

PODMIENKY

Doprava

Obchodné podmienky

Reklamačný poriadok

Ochrana osobných údajov

TREKLAND

O nás

Predajne Trekland

Zľavový systém

OSTATNÉ

Na stiahnutie

Veľkostné tabuľky

KONTAKT

Kontakt

INVERSE | enjoy in peace