NÁKUPNÝ KOŠÍK 0 položky 0 €
PRI NÁKUPE NAD 100 € - DOPRAVA ZADARMO VRÁMCI SR !!!

Poľovnícka kolekcia s novinkami na jeseň 2019

Pridal: user admin | datum 12. 9. 2019 | oko 4502

Dôveryhodná poľovnícka výstroj

Celá kolekcia je rozdelená do sekcií, tzv. rodín, ktoré pomáhajú prispôsobiť si vašu výstroj podľa funkčnosti a typu poľovníctva. To, ako ich skombinujete, závisí od vaších osobných potrieb a preferencií.

Lappland

Oblečenie v rodine Lappland je navrhnuté so zreteľom na aktívnu poľovačku - teda tam, kde je často veľa fyzickej námahy. Preto sa sústreďuje na voľnosť pohybu, odvetrávanie, funkčnosť a odolnosť.

Värmland

Rodina Värmland je navrhnutá so zreteľom na menej aktívnu poľovačku - tam, kde sú často dlhé hodiny fyzickej nehybnosti. Doraz sa teda kaldie na teplo, komfort, funkčnosť a odolnosť.

Sörmland

Toto oblečnie je navrhnuté na ľahšiu poľovačku a každodenné použitie. Dôraz je kladený na funkčnosť a odolnosť v kalsickom nadčasovom štýle.

Novinky na jeseň

Tento rok pribudli k poľovníckej kolekcii viaceré produkty, ktoré ocenia nadšenci značky Fjällräven. Prvú spomenieme nohavice Barents Pro Hunting Trousers. Sú odvodené od klasického modelu Barents Pro, pričom boli viac prispôsobené poľovníckemu využitiu. Sú vyrobené z materiáu G-1000 Silent, ktorý je tichší, majú tiché cvočky a komfortný strih. 

Taktiež praktickými sú nohavice Vidda Pro Ventilated, ktoré sa od Barents Pro líšia strečovými časťami, vetračkami po bokoch a patentom na sťahovanie v spodnej časti.

Novinkou je bunda Vidda Pro Jacket z materiálu G-1000, ktorá skvelo dopĺňa nohavice Barents Pro Hunting alebo Vidda Pro Ventilated.

Príjemnou bude aj bunda Singi Fleece, ktorá je vyrobená zo zmesi vlny a flísu. Vhodná ako stredná teplá vrstva alebo vrchná bunda v mierne chladnejšom počasí. Je podobná bunde Lappland Pyrsch Jacket, ktorá je o niečo teplejšia.

Najväčšou zmenou prechádzajú batohy, kde máme hneď niekoľko noviniek. Najmenší zo Singi série je meststkejší 20 L batoh Singi 20 ideálny na jednodňové výlety a kratšie poľovačky.

Ďalším je o niečo väčší Singi 28. Tento športovejší batoh s viac prepracovaným chrbtovým systémom vás nesklame pri balení základných vecí potrebných na prežitie dňa vonku. 

Najväčší zo série je plnohodnotný turistický batoh s dreveným rámom - Singi 48, kde zbalíte všetko potrebné na dlhšie poľovačky, či rybačky. 

Úplne novým batohom je tiež Singi Stubben, ktorého predchodcom bol batoh Stubben, označovaný za najchytrejšiu sedačku v lese. "Stubben" po švédsky znamená peň a preto má tento batoh zabudovaný kovový rám s polstrovaný vrch, takže keď príde čas na pauzu, môžete si naň sadnúť ako na peň stromu. 

 

blaguss.jpg of_trekland.jpg bubo.jpg

PODMIENKY

Doprava

Obchodné podmienky

Reklamačný poriadok

Ochrana osobných údajov

TREKLAND

O nás

Predajne Trekland

Zľavový systém

OSTATNÉ

Na stiahnutie

Veľkostné tabuľky

KONTAKT

Kontakt

INVERSE | enjoy in peace