NÁKUPNÝ KOŠÍK 0 položky 0 €
PRI NÁKUPE NAD 100 € - DOPRAVA ZADARMO VRÁMCI SR !!!

Fjällräven predstavuje nové Kånken doplnky

Pridal: user admin | datum 30. 8. 2018 | oko 2820

Hlavným poslaním a hnacou silou spoločnosti Fjällräven bolo vždy inšpirovať viac ľudí, aby trávili svoj čas v prírode. Vďaka tomu navrhuje oblečenie a vybavenie, ktoré robí akýkoľvek výlet do prírody bezpečnejším, teplejším, rýchlejšie schnúcim a pohodlnejším.

Kånken oslavuje 40 rokov!

Jednou z najznámejších a najrozšírenejších súčastí vybavenia Fjällräven je jednoznačne batoh Kånken, ktorý tento rok oslavuje 40 rokov. Bol navrhnutý v 70. rokoch vo Švédsku pre školopovinné deti, aby im pomohol s problémami s chrbticou. Jeho veľkosť určili práve dve školské dosky veľkosti A4. Ľudia si však čoskoro našli vlastný spôsob ako ho využívať.

Predstavujeme Kånken essentials

Od kedy bol v roku 1978 predstavený batoh Kånken, stal sa milovaným, cestuje a je využívaný po celom svete. Na túto sezónu je doplnený celou radou doplnkov, ktorou dostanete do svojho Kånkenu naozaj všetko.

Kånken Essentials predstavujú škálu doplnkov, ktoré zachovávajú klasický, nadčasový dizajn pôvodného batohu a sú na mieru šité pre nekonečné možnosti miliónov fanúšikov Kånken tam vonku. Tieto doplnky perfektne sadnú do každého Kånkenu a umožnia ti odniesť všetko čo potrebuješ na výlet, do práce, či do školy svojím vlastným štýlom.

V rade doplnkov sa nachádza viacero praktických vecí, z ktorých môžeme spomenúť napríklad desiatový box (Kanken Mini Cooler)peračník (Kanken Pen Case)cestovnú peňaženku ( Kanken Travel Wallet) alebo Photo insert - tašku, ktorá na mieru sadne do Vášho batohu a premení ho na funkčnú foto brašňu.

   
 

Pre tých, čo potrebujú svoj laptop všade so sebou bol navrhnutý aj obal na laptop (Kanken Laptop Case), či tablet (Kanken Tablet Case)

 

A nesmieme zabudnúť na cestovnú kozmetickú tašku (Kanken Toiletry Bag) alebo malú peňaženku na karty (Kanken Card Wallet), ktorá poslúži aj ako príručná peňaženka na menšie výlety.

Teraz už máte všetko zbalené a je na čase vyraziť von!

 

blaguss.jpg of_trekland.jpg bubo.jpg

PODMIENKY

Doprava

Obchodné podmienky

Reklamačný poriadok

Ochrana osobných údajov

TREKLAND

O nás

Predajne Trekland

Zľavový systém

OSTATNÉ

Na stiahnutie

Veľkostné tabuľky

KONTAKT

Kontakt

INVERSE | enjoy in peace