NÁKUPNÝ KOŠÍK 0 položky 0 €
PRI NÁKUPE NAD 100 € - DOPRAVA ZADARMO VRÁMCI SR !!!

Vyhraj trek do Base Campu pod K2!

Pridal: user admin | datum 9. 3. 2018 | oko 5685

Súťaž o trek do Base Campu pod K2

V spolupráci s Martinom Navrátilom (www.travelistan.sk) sme pripravili súťaž pre všetkých cestovateľov s dušou dobrodruha, vďaka ktorej sa jeden z vás dostane do Base Camu K2, druhého najvyššieho vrchu sveta. Celý tento nezabudnuteľný zážitok bude trvať 19 dní a starať sa o teba bude skúsený sprievodca Martin Navrátil. Nebudeš riešiť žiadne letenky, víza a podobne, všetko zabezpečíme za teba. Stačí stihnúť lietadlo. 

Nemusíš byť žiadny horolezec alebo vysokohorský turista. Trek zvládne aj priemerne fyzicky zdatný človek, stačí mať chuť  zažiť niečo nové a neopakovateľné. 

Vďaka súťaži K2 Base Camp pôjdeš aj po slávnej Karakoram Highway. Nikde vo svete nie si tak blízko k sedemtisícovkám, ľadovcom, hlbokým údoliam a dobrodružstvám, ako tu. Zažiješ cestu džípom, prespíš v stane vo výške 5050 m, ranný čaj si vychutnáš s výhľadom na monumentálnu K2 a večer za svetla čeloviek vyrazíte cez priesmyk Gondogro do výšky 5700 metrov, čo je najvyšší bod tohto treku. Okrem suvenírov z Islamabádu si odvezieš nezabudnuteľné zážitky na túto krásnu krajinu.  

Podrobný rozpis Treku nájdeš tu. 

Ako sa zapojiť? 

Stačí natočiť video na tému Base Camp môjho života, získať najväčší počet hlasov a začať si vybavovať dovolenku. Do súťaže sa môže zapojiť osoba staršia ako 18 rokov, ktorá je občanom Slovenskej republiky.

Video

Maximálna dĺžka videa je 5 min. Môže byť natočené aj z mobilného telefónu. Kreativite sa medze nekladú. Dôležité je, aby spĺňalo tému: Base Camp môjho života. Video vložíte na svoj Youtube kanál. 

Prihlásenie

Kliknite na Pridaj video a zaregistrujte svoj profil na súťažnej stránke. Vypíšte krátke info o sebe, nahrajte svoju fotku, vložte URL adresu svojho súťažného videa. Nezabudnite vyplniť odkazy na svoj Facebook alebo Instagram, môžete tak motivovať ľudí, aby vám dali hlas. 

Prihlasovanie bude spustené 01.04.2018

Hlasovanie

Po stlačení tlačidla Hlasuj, ktoré sa nachádza pri videu, budete vyzvaný na zadanie mailovej adresy, na ktorú vám príde mail s odkazom na potvrdenie hlasovania. Z každého mailu je možné hlasovať iba raz. 

Každý hlasujúci je zaradený do súťaže o turistický batoh Thule Versant 50 . Víťaz bude informovaný mailom a zverejnený na stránke www.trekland.sk/k2sutaz .

Hlasovanie bude prebiehať od 01.05.2018 do 01.06. 2018

Harmonogram súťaže:

01.04. 2018 – spustenie prihlasovania súťažných videí a registrácie

01.05.2018 – spustenie hlasovania

01.06.2018 – ukončenie hlasovania

18.07-05.08. 2018 – Trek do K2 Base Campu

 

KOMPLETNÉ INFO O SÚŤAŽI

 

blaguss.jpg of_trekland.jpg bubo.jpg

PODMIENKY

Doprava

Obchodné podmienky

Reklamačný poriadok

Ochrana osobných údajov

TREKLAND

O nás

Predajne Trekland

Zľavový systém

OSTATNÉ

Na stiahnutie

Veľkostné tabuľky

KONTAKT

Kontakt

INVERSE | enjoy in peace